Корбан став головою “вічної” Громадської ради при мерії – Дніро News

Корбан став головою “вічної” Громадської ради при мерії

Громадська рада при міській раді Дніпра обрала новим головою нещодавно кооптованого члена Геннадія Корбана. Кілька тижнів тому Дніпровська Громрада стала “вічною” – спершу сама вона, а згодім і мськрада рада ухвалила рішення щодо подовження строку повноваження Громадської ради на необмежений термін. Також, рада розширила повноваження і відтепер зможе звернутись до міського голови з пропозицією про зупинення рішення міської ради, а також пропонувати повторне включення у порядок денний проєктів рішень, що не були ухвалені на сесії.

Крім того, керівництво Громадської ради за новим положенням може бути переобраним не простою більшістю або двома третинами, а виключно якщо за це висловляться 75% від складу.

Активісти вже заявили, що судитимуться з мерією через ці рішення, адже громадська рада має обиратися відкрито на строк у два роки, і наразі є нелегітимною. Зокрема, Денис Селін переконаний, що чинний склад ради є нелегітимним іі її члени мають обиратися відкрито, а не бути кооптовані.

“Тож до дыдька прелюдії, привчаємо міськраду і всіх інших до виконання законів. Отож всі ці махінації з громадською радою ми починаємо оскаржувати в судах і трішки погаласуємо:) (буде серія судів)”, – написав Селін

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com