Коронавірус в Україні: РНБО розгляне можливість закриття кордонів – Дніро News

Коронавірус в Україні: РНБО розгляне можливість закриття кордонів

Рада національної безпеки і оборони 13 березня проведе засідання, на якому обговорять подальші заходи по боротьбі з розповсюдженням коронавірусу в Україні.

Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на джерело в оточенні президента, на засіданні в п’ятницю о 12:30 планується розглянути питання закриття кордонів, а саме, в якому форматі це можливо зробити.

Нагадаємо, кількість інфікованих COVID-19 в Україні зросла до трьох – ще одного хворого виявили у Чернівецькій області, і одного на Житомирщині.

До цього в Україні перший випадок коронавірусу зафіксували 3 березня. Захворів чоловік, який повернувся до Чернівців з подорожі Італією. Він перебуває в місцевій лікарні під наглядом лікарів.

З 12 березня в Україні оголошено карантин: переважно не працюють навчальні заклади, обмежено проведення масових заходів за участю 200 і більше осіб, крім заходів державної необхідності, закрито 170 пунктів пропуску на державному кордоні, тимчасово зупинено авіасполучення з Італією, яка стала епіцентром розповсюдження коронавірусу в Європі.

У МОЗ заявили, що станом на 12 березня всі підозри на коронавірус в Україні отримали негативний результат.

У Міністерстві цифрової трансформації надали рекомендації, як зменшити ризик захворювання коронавірусом.

Низка релігійних конфесій України опублікували заяви щодо поширення коронавірусу COVID-19 та протиепідемічних заходів у храмах та святинях.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com