Користувачі WhatsApp тепер повинні ділитися даними з Facebook | Дніро News

Користувачі WhatsApp тепер повинні ділитися даними з Facebook

З урахуванням того, що тепер популярний додаток-месенджер WhatsApp так чи інакше належить концерну Facebook, стає зрозуміло, що всі технології, алгоритми та інші особливості роботи цього додатка орієнтовані на задоволення внутрішніх потреб і особливостей роботи самої Facebook. Ось і сьогодні стало відомо про те, що відтепер користувачам месенджера WhatsApp доведеться зробити вибір на користь передачі частини своїх персональних даних з цього додатка в соціальну мережу Facebook – в іншому випадку вони більше не зможуть користуватися месенджером.

Зрозуміло, Facebook не ставила настільки прямий і жорсткий ультиматум перед своїми користувачами, однак саме це і мається на увазі під її словами – тому як раніше компанія неодноразово заявляла про те, що розглядає більш активне і щільне включення можливостей і функціонала WhatsApp в свою соціальну мережу.

Таким чином, тепер користувачам даного месенджера необхідно буде погодитися з новою впровадженою політикою безпеки і передати частину своїх персональних даних, однак, щоб бути точніше, необхідно відзначити той факт, що керівництво Facebook надало користувачам можливість подумати до 8 лютого поточного 2021 року – тому що саме на цю дату і призначена остаточна інтеграція WhatsApp в соціальну мережу Facebook. Залишається лише чекати остаточного завершення поточного етапу опрацювання попередньої стратегії і оптимізації. Крім того, з’явилися відомості про те, що у Facebook є деякі дійсно цікаві плани на майбутнє в цьому сенсі.

Стає очевидно, що далеко не всім користувачам припали до душі подібного роду зміни, однак на поточний момент часу залишається лише чекати остаточного завершення попереднього етапу впровадження нової політики безпеки Facebook, оскільки є непоганий шанс того, що правила щодо WhatsApp надалі зміняться в бік більшої лояльності по відношенню до постійних і активних користувачів даного месенджера.


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com