Литва відмовилась визнавати документи, які видають в Криму - Дніро News

Литва відмовилась визнавати документи, які видають в Криму

Литва не визнає документи, які видають на території Криму. Судові інстанції країни не вважають їх законними.

Жінка, яка вимагала у відомств держави визнати легальність рішення кримського судді про розірвання її шлюбу, не отримала позитивного результату в інстанціях. Про це 10 березня повідомило видання Delfi з посиланням на рішення Апеляційного суду Литви.

Спочатку її прохання відхилив РАГС Вільнюса. Окружний суд столиці теж відмовився розривати шлюб і звернувся за роз’ясненнями до Апеляційного суду країни. Наприкінці лютого вища інстанція визнала законність дій вільнюського РАГСу. Суддя Дангуоле Мартінавічене заявила, що Крим було анексовано, а міжнародні норми порушено. Після окупації Росією української території такі документи «не мають юридичної сили в Литві і не можуть бути легалізовані».

Литва послідовно засуджувала незаконну анексію Криму Росією. Країна активно підтримує Україну на міжнародній арені, а її війська беруть участь у навчаннях разом з українськими солдатами.

Раніше ASPI повідомляло, що Литва закликала не забувати злочини Голодомору. Також стало відомо, що литовський уряд подарував Україні боєприпаси до стрілецької зброї.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com