Литва відмовилась визнавати документи, які видають в Криму – Дніро News

Литва відмовилась визнавати документи, які видають в Криму

Литва не визнає документи, які видають на території Криму. Судові інстанції країни не вважають їх законними.

Жінка, яка вимагала у відомств держави визнати легальність рішення кримського судді про розірвання її шлюбу, не отримала позитивного результату в інстанціях. Про це 10 березня повідомило видання Delfi з посиланням на рішення Апеляційного суду Литви.

Спочатку її прохання відхилив РАГС Вільнюса. Окружний суд столиці теж відмовився розривати шлюб і звернувся за роз’ясненнями до Апеляційного суду країни. Наприкінці лютого вища інстанція визнала законність дій вільнюського РАГСу. Суддя Дангуоле Мартінавічене заявила, що Крим було анексовано, а міжнародні норми порушено. Після окупації Росією української території такі документи «не мають юридичної сили в Литві і не можуть бути легалізовані».

Литва послідовно засуджувала незаконну анексію Криму Росією. Країна активно підтримує Україну на міжнародній арені, а її війська беруть участь у навчаннях разом з українськими солдатами.

Раніше ASPI повідомляло, що Литва закликала не забувати злочини Голодомору. Також стало відомо, що литовський уряд подарував Україні боєприпаси до стрілецької зброї.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com