Малюська запропонував перевірити керівників ЗМІ на детекторі брехні – Дніро News

Малюська запропонував перевірити керівників ЗМІ на детекторі брехні

Міністр юстиції Денис Малюська запропонував зібрати глав українських ключових медіа і дізнатися, чи ті виплачують своїм працівникам зарплату у конвертах.

Він заявив про це на конференції YES Brainstorming, яка відбулася в Києві.

«Я б хотів запропонувати зібрати голів українських великих ЗМІ з моєю участю та пройти на відповідному обладнанні тест, щоби зрозуміти, хто видає та бере зарплату в конвертах, а хто – ні. Я і сам як міністр готовий взяти у цьому участь. Щоб більше дізнатися про те, чи ті, хто володіє великими медіахолдингами, чи отримали вони якісь неофіційні зарплати, які не були задекларовані», – сказав Малюська.

Ще він зауважив, що медіа в Україні – це не бізнес, і більшість з них працює в тіні.

«Це може бути непоганий та навіть рентабельний бізнес. Одначе я бачу великі зарплати, які платяться в конвертах великим медіазіркам, і дуже невеликі заробітні плати, які декларуються і перевіряються податковою. Я бачу, що наші ЗМІ є дуже круті. Наші ток-шоу, контент, який генерується медіакомпаніями не можна порівняти із тим, що можуть собі дозволити державні компанії. Є у цьому тіньова сторона функціонування ЗМІ в Україні. Я не кажу про всі. Якщо ми говоримо про ті медіа, які висвітлюють політичне життя, у більшості випадків є тіньова сторона фінансування», – додав міністр юстиції.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com