МАУ скасувала частину рейсів до кінця серпня - Дніро News

МАУ скасувала частину рейсів до кінця серпня

Найбільший український авіаперевізник – компанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) повідомила про перегляд програми польотів внутрішніх та міжнародних рейсів на серпень.

Як повідомила прес-служба авіаперевізника, зокрема, план польотів грунтується на припущенні про вільне переміщення пасажирів через кордони Європейського Союзу та Шенгенської зони з туристичною метою.

Зазначається, що до кінця серпня місяця повністю скасовуються рейси за напрямками Ларнака, Франкфурт, Баку, Прага, Відень, Кишинів, Берлін, Афіни, Рим, Барселона. Внутрішні рейси в серпні здійснюватимуться за напрямками Одеса, Херсон, Львів.

«До Херсона можна буде дістатись щосереди, щоп’ятниці та щонеділі, а повернутись до Києва – щопонеділка, щочетверга та щосуботи. Дістатись з Києва до Одеси можна буде щодня протягом тижня. Київ – Львів виконуватиметься к львівському напрямку по п’ятницях 21.08 та 28.08 і в напрямку Львів – Київ 24.08 та 30.08», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міжнародні рейси МАУ планує здійснювати за такими напрямками: Київ – Амстердам, Київ – Лондон, Київ – Париж, Київ – Торонто, Київ – Ніцца, Київ – Дубай, Київ – Стамбул, Одеса – Стамбул, Київ – Тель-Авів, Одеса – Тель-Авів, Київ – Мілан, Київ – Неаполь, Київ – Мюнхен, Київ – Єреван, Київ – Мадрид, Київ – Каїр.

Зміни частот відбудуться на таких маршрутах: Київ – Лондон – через нестабільний попит на маршруті вирішено залишити вильоти до Лондона 9, 28, 30 та 31 серпня; Київ – Ніцца – оборотні рейси щосуботи; Київ – Торонто – плануються рейси 1, 15 та 29 серпня з поверненням до Києва, відповідно, 2, 16 та 30 серпня; Київ – Мілан – оборотні рейси щотижня; Київ – Неаполь – оборотні рейси щосуботи; Київ – Дубай – щоп’ятниці та щосуботи до 28 серпня, з додатковою частотою 5 серпня і рейсами щочетверга в період 13-27 серпня; Київ – Стамбул – щовівторка, щочетверга, щосуботи та щонеділі з додатковою частотою 5 серпня і додатково щоп’ятниці в період 7-28 серпня; Київ – Тель-Авів – четвер, щосуботи та щонеділі з додатковою частотою 31 серпня в понеділок; Київ – Мадрид – щоп’ятниці у період 7-28 серпня та з додатковою частотою 31 серпня.

Всі інші маршрути залишаються без змін.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com