Мендель зізналася, що насправді відбувається з Зеленським: “Ускладнена форма хвороби, результат невідомий” – Дніро News

Мендель зізналася, що насправді відбувається з Зеленським: “Ускладнена форма хвороби, результат невідомий”

Речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла, як почувається хворий на коронавірус глава держави.

Про це Юлія Мендель розповіла у коментарі “BBC News Україна”. За словами речниці глави держави, у нього тримається невелика температура без жодних інших симптомів.

Юлія Мендель, фото з вільних джерел

Вона додала, що він почувається добре, але наразі змушений залишатися вдома, де спеціально для роботи у нього є окреме приміщення. Також речниця додала, що президент активно вживає вітаміни і перебуває під наглядом лікарів.

“Сьогодні не було ніяких проблем, він активно вживає вітаміни, перебуває під наглядом лікарів. Тому ми всі сподіваємося, що це не буде якась ускладнена форма хвороби”.Юлія Мендель

За її словами майже всі працівники офісу президента здали тести на Covid-19.

“Майже всі працівники офісу здавали тести – результат поки знають не всі, дехто ще його чекає. Я особисто не здавала, тому що я зробила це в суботу, і він був негативний. Тому наступний я буду здавати вже під кінець цього тижня”, – сказала вона.Юлія Мендель

Як повідомила Мендель, зараз всім працівникам ОП міряють температуру, роблять тести на коронавірус. В Офісі президента дотримуються основних правил. Зокрема, мова йде про користування дезінфекторами, носіння масок та рукавичок. Крім того, багато людей працюють дистанційно.

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/zelenskiy95

Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com