Мерію Кривого Рогу за бюджетні кошти піаритимуть друзі Вілкула – Дніро News

Мерію Кривого Рогу за бюджетні кошти піаритимуть друзі Вілкула

Мерія Кривого Рогу виділила бюджетні кошти на самопіар

Комунальне підприємство “Інститут розвитку міста Кривого Рогу” Криворізької міської ради через систему прозоро придбало послуги з організації та супроводу висвітлення питань з соціально-економічного розвитку Кривого Рогу та іншої діяльності органів місцевого самоврядування через засоби масової інформації на радіо та регіональному телеканалі.

За це ТОВ “Веста Медіа Корпорейшн” отримає 5,8 млн гривень з бюджету міста. Спочатку переможцю мали виплатити 6,9 млн гривень, але, через зменшення об’ємів закупівлі, ціна була скоректована.

Інформація про діяльність мерії Кривого Рогу має розміщуватись на місцевих радіостанціях та у ефірі телекомпанії “Громадське телебачення Дніпра ОТВ”. Загалом було придбано майже 23 години радіоефіру та 80 годин телеефіру.

Також нещодавно був оголошений тендер на закупівлю послуги з організації та супроводу висвітлення питань з соціально-економічного розвитку Кривого Рогу та іншої діяльності органів місцевого самоврядування через засоби масової інформації в мережі інтернет та друкованих періодичних виданнях.

На це планується витратити 4,5 млн гривень. У місцевих інтернет-виданнях “ИА Кривбасс-ON-LINE”, 0564.ua, “Газета “ПУЛЬС: новости, факты, комментарии” та “Газета “Червоний Гірник” має з’явитися 1 тис. замовних матеріалів від мерії.

У друкованих виданнях “Пульс: новости, факты, комментарии”, “Червоний Гірник”, “Домашня газета”, “ВЕЧЕР”, “Вестник Кривбасса” буде розміщено 312 замовних матеріалів.

Як повідомляє видання “Наші гроші”, фірмою “Веста Медіа Корпорейшн” володіє директор Віталій Єнін із села Надеждівка Криворізького району, який також заснував ТОВ “Фірма РК” з Андрієм Жаботинським і депутатом Дніпровської міськради від “Опоблоку” Ярославом Гивелем.

Гивель працює у ТОВ “Інститут стратегічних досліджень” позафракційного нардепа Дмитра Шпенова, який був помічником екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Вілкула.

Нагадаємо, що нещодавно на піар мерії Дніпра з бюджету було витрачено 14 млн гривень, а потім ще 9 млн гривень, а потім ще майже 4 млн.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com