Міносвіти закликало ВНЗ переходити на змішану форму навчання | Дніро News

Міносвіти закликало ВНЗ переходити на змішану форму навчання

Міністерство освіти і науки України рекомендує проводити навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти за змішаною формою. Про це повідомив у Telegam очільник Міносвіти Сергій Шкарлет.

«Із 16 листопада 2020 року навчання в закладах вищої та фахової передвищої освіти МОН рекомендує проводити за змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять, враховуючи епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні та закладі освіти», – написав Шкарлет.

За його словами, відповідні листи вже надіслали керівникам закладів освіти.

«Організовуючи навчання за дистанційною або змішаною формами, варто враховувати зміни до правил карантину та попередні рекомендації МОН», – додав Шкарлет.

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет Міністрів розглянув упровадження так званого карантину вихідного дня. Протиепідемічні заходи будуть посилені з опівночі суботи до опівночі понеділка. Обмеження почнуть діяти вже з цих вихідних. Також уряд скасував адаптивний карантин.

Міська комісія з питань ТЕБ і НС у Львові же заявила, що не підтримуватиме рішення уряду про запровадження карантину вихідного дня.


Від Giraff


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях