Місія «прикриття» – Дніро News

Місія «прикриття»

У театральному посібнику столітньої давності стверджувалося: якщо хочете забезпечити успіх постановки, випустіть на сцену собаку або дитину. Зеленський пішов трохи далі: коли вам нічого сказати виборцям по суті, просто оточіть себе дітьми.

Звичайно, люди, які принесли Зеленському ідею новорічного ролика, стверджували, що таким чином він, ігноруючи проблеми «сьогодення», плює у вічність, коли звертається до майбутнього нашої країни. Наприклад, тим самим 300 тисячам українців, які, за словами Зеленського, з’явилися у 2020 році. Бадьоро ігноруючи той факт, що на ці 300 тис. доводиться 600 тис. померлих і це, мабуть, найголовніший факт, що говорить про перспективи нашої країни. Ми досить швидко і впевнено вимираємо. І дешевим лицедійством тут явно не допоможеш.

Наша економічна політика відверто глумиться над фактом усвідомленого (навряд чи це такий побічний ефект) геноциду українців. Замість інвестицій в людський капітал, вона зосереджена на погашення та обслуговування боргів минулих періодів. У бюджеті-2021 з 1,32 трлн гривень витрат 627 млрд гривень зарезервовано для розрахунків з кредиторами. Це 47,5% видатків держбюджету-2021. Але, якщо порівнювати з надходженнями української скарбниці, цей показник підскакує до 57%. Тобто на погашення боргів буде йти навіть не кожна друга гривня, яка прийшла до бюджету України. Це буде відбуватися набагато частіше.

Велике крадівництво

Те, що в підсумку залишиться в нашій скарбниці, буде геніально «розпиляно». Наприклад, за визнанням Дениса Шмигаля, 150 млрд гривень буде відправлено на будівництво доріг. Вже не секрет, що більша частина бюджетних коштів, що виділяються на українські траси, пиляється традиційним картелем з 6 структур: «Автомагістраль-Південь», «Онур», «Ростдорстрой», «Автострада», «Техно-Буд-Центр», «Альтком», які офіційно об’єдналися восени 2019 року в Національну дорожню асоціацію України. Влітку 2020 року до них приєдналася «ПБС» Ігоря Коломойського.

У підсумку, в минулому році вартість будівництва автодоріг в Україні зросла вдвічі. З огляду на, що Антимонопольний комітет відмовляється розслідувати діяльність дорожнього картелю, 75 млрд гривень будуть офіційно розкрадені. І це лише одна зі статей бюджету-2021.

Можливо, не варто мудрувати з теоріями змови, а новорічне відео президента – просто такий собі крик про допомогу в порожнечу. Володимир намагається сигналізувати, що завдяки оточенню й олігархам відрізаний від важелів управління. Голий король, якого вже навіть не грає свита, а використовує як звичайну декорацію, наприклад, в тому ж мега-розпилі «на дорогах».

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com