Міськарада Дніпра візьме майже 3 мільярди гривень кредитів: На що підуть кошти – Дніро News

Міськарада Дніпра візьме майже 3 мільярди гривень кредитів: На що підуть кошти

Міськарада Дніпра візьме майже 3 мільярд…

У Дніпрі депутати міськради під час чергової сесії проголосували за те, щоб взяти кредити в чотирьох банках, передає Depo.Дніпро.

Депутати дали дозвіл на те, аби взяти кредити для виконання різноманітних робіт, але це стане можливим після погодження обсягу та умов запозичення з Мінфіном.

Зокрема 365 млн грн візьмуть у “Альфа-Банка” на 60 місяців не більш ніж під 28% річних на капітальний ремонт закладів освіти, влаштування системи пожежної сигналізації у школах та дитсадках, встановлення охоронних систем і системи відеонагляду у закладах освіти. На це піде близько третини коштів. Інші витратять на придбання обладнання і меблів для лікарень, ліфтів у цих закладах і капітальний ремонт житлового фонду.

В “Ощадбанка” візьмуть 1,5 млрд грн на 60 місяців під не більш ніж 19% річних. Найбільше тут витратять на капітальний ремонт об’єктів благоустрою, будівництво водогону у Таромському, реконструкцію житлового фонду, а також Успенської площі, вул. Ливарної, будівництво зливового колектора по вул. Князя Володимира Великого і т.д.

 

У “Таскомбанка” візьумть 400 млн грн на 60 місяців не більш ніж під 30% річних. Тут більша частина коштів піде на капітальний ремонт об’єктів водопостачання і водовідведення, а також на капітальний ремонт обладнання та мереж водопостачання.

Ще 560 млн грн візьмуть в “Укргазбанку” на 60 місяців не більш ніж під 19% річних. Майже третина цих грошей піде на капітальний ремонт у закладах освіти, майже 150 млн грн – на капітальний ремонт об’єктів електротранспорту, допоможуть грошима метрополітену, 1 млн грн піде на реставрацію “будинка губернатора”.

Нагадаємо, у Дніпрі депутати міськради ухвалили рішення про об’єднання лікарень. Філатов також анонсував позачергову сесію міськради з “цікавого питання”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com