Мобільні додатки від агрегатора новинн smi.today вже доступні – Дніро News

Мобільні додатки від агрегатора новинн smi.today вже доступні

За досить короткий термін агрегатор новин smi.today став затребуваним серед інтернет користувачів. В літку, 18 серпня, запустили мобільні додатки.

Ресурс оперує тільки перевіреними новинами і не публікують «жовту» інформацію. Особливо популярність smi.today зросла після того, як були заблоковані російські інтернет-ресурси, в тому числі Yandex. Відвідуваність ресурсу складає більше 16 мільйонів переглядів на місяць.

Деякий час smi.today був доступний користувачам стаціонарних комп’ютерів, ноутбуків і планшетів. І користувачі мобільних пристроїв не могли скористатися ресурсом. А тепер ситуація кардинально змінилася – проект новинний агрегатор запустив свої мобільні додатки.

Також варто відзначити, що це не тестовий, а повноцінної запуск роботи мобільних додатків.

На новинному зібранні smi.today можна отримати доступ до найостанніших і свіжим новинам України, Росії, а також зарубіжних ЗМІ. Дізнатися про події, новини політики, економіки, суспільства, подій, що відбуваються в Донбасі. Крім того, можна дізнатися важливі факти про здоров’я, технологіях, іграх, киберспорте, новини шоу-бізнесу, спорту, новини авторинку, гумор і приколи. Швидко і легко можна дізнатися курси валют і криптовалюта.

Завантажити мобільний додатки для будь-якої операційної системи можна в офіційних магазинах AppStore і Google Play, а так само на самому проекті.

Проект має надійний захист від вірусів і не призведе користувача на неперевірений і небезпечне джерело.

Навіть початківець і не дуже впевнений користувач зможе скористатися новинним агергатором smi.today.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com