На Дніпропетровщині ексголові райдержадміністрації повідомили про підозру у розкраданні мільйонів з бюджету – Дніро News

На Дніпропетровщині ексголові райдержадміністрації повідомили про підозру у розкраданні мільйонів з бюджету

На Дніпропетровщині ексголові райдержадм…

Про це йдеться у повідомлені Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, передає Depo.Дніпро.

Правоохоронці повідомили про підозру у вчинені кримінального правопорушення згідно ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України заступнику голови райдержадміністрації, фізичній особі-підприємцю та інженеру-землевпоряднику.

Посадовець у 2019 році, під час вчинення злочину, виконував обов’язки голови РДА.

За даними слідства, посадовець вплинув на тендерний комітет, через що інвентаризацією земель сільськогосподарського призначення, їхньої грошової оцінки та виготовлення документації із землеустрою за 4,3 млн гривень проводила підконтрольна голові РДА фізична особа-підприємець.

Виконавцем стала субпідрядна організація, де працював підозрюваний інженер-землевпорядник.

Згодом з’ясувалося, що погоджена в. о. голови РДА документація не відповідала вимогам чинного законодавства – частина закуплених послуг була виконана раніше, у кошторисі робіт посилалися на нечинні документи, а райдержадміністрація взагалі не мала права проводити грошову оцінку земель державної та комунальної власності. Також керівник субпідрядної організації не знав про виконання будь-яких робіт та не підписував про це жодних документів, а інженер-землевпорядник скористався печаткою субпідрядної організації та завірив роботи, що фактично не виконувалися.

У результаті державі було завдано 4,3 млн грн збитків, що підтверджено економічною експертизою.

Дізнавшись про можливість перевірки згаданої документації, зловмисники спробували погодити її в Держслужбі з питань геодезії, картографії та кадастру, однак отримали  41 відмову.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині на хабарі затримали депутата райради.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com