На Дніпропетровщині у приміському та міжміському транспорті оновлять систему GPS - Дніро News

На Дніпропетровщині у приміському та міжміському транспорті оновлять систему GPS

У міжміському та приміському транспорті Дніпропетровщини оновлять систему GPS. Інвестують в нове обладнання перевізники. Модернізація дозволить ретельно відстежувати, чи дотримуються водії графіку, маршруту, правил безпеки руху. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Максим Скрипнік.

 «У договорі, який підписуємо з перевізниками, зазначено: наявність GPS-моніторингу – обов’язкова. Так ми можемо контролювати, чи не відхиляються водії від маршруту, чи дотримуються графіку та чи не перевищують швидкість, – розповів Максим Скрипнік. – Стара система працює вже нестабільно, постійно виникають збої. Тому у перевізників назріла необхідність оновити її».

Модернізація передбачає заміну старих трекерів в машинах, де це необхідно. А ще – підключення нового програмного забезпечення.  

«Завдяки оновленій системі зможемо користуватися сучасними сервісами, які дозволять ретельніше контролювати безпеку пасажирів. Будемо бачити не лише швидкість руху, а й чи не висаджує водій людей у невстановлених місцях. Для цього на дверях встановлять спеціальні датчики», – пояснив начальник  управління транспорту  Дніпропетровської ОДА  Вадим Черкасов.

Проєкт передбачає і додаткові зручності для пасажирів. В майбутньому в громадському транспорті планують запустити Wi-Fi. На зупинках – встановити електронні табло з часом прибуття автобусів. А їхній рух можна буде моніторити онлайн через смартфон.

Договори на встановлення нового обладнання вже підписали 13 з 24 перевізників. Загалом на приміських та міжміських маршрутах Дніпропетровщини працюють понад 700 машин.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com