На сайті президента з'явилася петиція про заборону МАФів - Дніро News

На сайті президента з’явилася петиція про заборону МАФів

Стало відомо про те, що кияни вимагають припинити встановлювати по місту кіоски.

Таким чином, повідомляється, що до мерії звернулися громадяни, які вимагають заборонити розміщення Мафів, а також інших тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення.

Відповідна петиція зареєстровано на сайті Київської міської ради.

Ще шість років тому київська влада прийняла компромісне рішення про правила розміщення кіосків. Всім, хто отримав дозвіл до квітня 2013 року, продовжили ще на п’ять років. І в результаті столиця стала схоже більше на стихійний ринок, і гостям столиці, і місцевим жителям це не подобалося від слова зовсім. У петиції відзначено, що даний компроміс повинен піти в минуле, а всі кіоски і ларьки потрібно демонтувати раз і назавжди.

Автор петиції також вказує, що по місту регулярно демонтують Мафи, однак на їх місці через кілька днів з’являються нові.

У Києві комунальними службами демонтовані ще близько півсотні кіосків. Про це відзвітували у столичної міської державної адміністрації.

Наголошується, що з прибирання вулиць міста незаконно встановлених малих архітектурних споруд (МАФ) проводили в період з 30 червня по 4 липня.

Все знесли 45 будівель та об’єктів, з яких чотири одиниці – засоби пересувної торгівлі, вісім – тимчасових будівель і 33 – інші елементи благоустрою.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com