На що звернути увагу при купівлі нерухомості: повний чек-лист – Дніро News

На що звернути увагу при купівлі нерухомості: повний чек-лист

Тільки на перший погляд здається, що головне при купівлі квартири – знайти можливість для цього. Коли справа доходить до процесу вибору, з’ясовується: доводиться тримати в голові десятки нюансів, які можуть вплинути на підсумкове рішення. Щоб було легше проводити огляд квартир, а після порівнювати варіанти, скористайтеся чек-листом. Він враховує найважливіші моменти, на які варто звертати увагу при купівлі квартири в новобудові .

Загальний чек-лист на вибір квартири

Незалежно від того, цікавить вас квартира в новобудові або на вторинному ринку, є загальні поради щодо вибору нерухомості. Одне з найважливіших питань – вибір району. Враховувати треба не тільки вартість квартир в різних частинах міста, але також ваш спосіб життя й особливості конкретної локації.

Якщо ви обираєте квартири в новобудові у Києві, зверніть увагу на пропозиції від забудовника «Інтеграл-буд». Кращі новобудови Києва доступні на лівому та на правому березі Дніпра. Ознайомитися з інформацією та цінами на житло більш детально можна на сайті компанії.

1. Транспортна доступність. Чи зручно добиратися до центру міста, частих місць вашого відвідування: роботи, улюблених ТЦ, місця проживання близьких. Розвинений громадський транспорт, чи часто бувають пробки.

2. Екологія. Чи є парки й сквери, чи немає поруч промислових підприємств, який рівень забруднення повітря.

3. Безпека. Рівень злочинності, кількість пожежних частин, станцій швидкої допомоги та поліклінік.

4. Інфраструктура. Чи є поблизу великі торгові, розважальні та спортивні центри, супермаркети, центри побутового обслуговування, кафе і ресторани, дитячі сади й школи.

5. Соціальний склад. Густонаселений район або тихий, чи багато тут новобудов і їх поверховість, чи є соціальне житло.

Оцінюємо будинок і дворову територію

Якщо ви визначилися з районом і почали пошук, важливо звертати увагу не тільки на конкретну квартиру, а й на будинок, в якому вона розташована. Ці моменти однаково актуальні для первинного і вторинного ринку.

6. Стан будинку. Чи є на ньому тріщини, мокрі плями, чи відчуваються неприємні запахи, в якому стані фасад. Важливі якість матеріалу стін і перекриттів, особливості подачі водо-, електро- і газопостачання, клас енергоефективності, впровадження системи «розумний дім». 

7. Безпека. Чи є в будинку охорона, консьєрж, камери спостереження, домофони, який порядок допуску гостей. Важлива пожежна безпека: датчики диму, пожежні гідранти, зручність евакуації в разі НП, наявність пожежної драбини.

8. Паркінг. Чи є платний паркінг, безкоштовні паркувальні місця для мешканців і гостей, формат «двір без машин». Наскільки заповнені паркувальні місця в різний час доби.

9. Стан двору. Чи є дитячий майданчик, зона для вигулу собак, місця для відпочинку, комплексне озеленення. Чи чисто тут: це стосується вивезення снігу, урн і сміттєвих баків.

10. «Сміттєве питання». Чи є в будинку сміттєпровід, наскільки віддалений від будинку контейнерний майданчик і його паркан, чи є роздільний збір сміття, сучасні заглиблені баки, урни перед входом в під’їзд.

11. Ліфт. Його наявність в принципі, чи є вантажний, в якому він стані, чи тихо працює.

12. Квартирні майданчики. Скільки квартир на поверсі, розташовані вони блоками або в форматі коридорного планування. Чи є зони для зберігання (велосипедів, шин) на поверсі або в інших частинах будинку. Чи є світло в під’їзді.

13. Керуюча компанія. Почитайте відгуки в інтернеті, чи часто скаржаться на високі комунальні платежі, чи пов’язана КК зі скандалами або судовими розглядами.

14. Порівняйте з іншими пропозиціями. Вартість, варіанти оплати – чи можлива іпотека і на яких умовах, наявність знижок, функціональність планувань, а також термін здачі.


Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com