"На відео видно": кримінолог зробила шокуючу заяву з приводу замаху на вбивство Мосійчука - Дніро News

“На відео видно”: кримінолог зробила шокуючу заяву з приводу замаху на вбивство Мосійчука

Експерт розповіла про важливі деталі вибуху в столиці.

Якби мішенню вибуху в Києві був депутат від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук, то вибухівку заклали б в його машину, передає. Однак її заклали в автомобіль, який стояв досить далеко від під’їзду, звідки виходив нардеп. Таку думку висловила юрист-кримінолог Ганна Маляр, передає “Громадське радіо”.

Нагадаємо, вибух стався ввечері 25 жовтня, приблизно о 22:00, в Солом’янському районі столиці.

Експерт проаналізувала відео з камери спостереження.

“На відео видно, що в момент вибуху найближче до епіцентру знаходиться саме загиблий, який проживав у цьому будинку (Михайло Мормиль – ред). А сам Мосійчук, Балу були на певній відстані”, – зазначила Маляр.

На її думку, якщо б мішенню був Мосійчук, то вибухівку, швидше за все, заклали б у його автомобіль. Однак, її заклали в автомобіль, який стояв досить далеко від під’їзду, з якого вийшов нардеп.

“Якщо є посягання на конкретну особу, то вибухівку підкладають у той транспортний засіб, у якому ця особа буде їхати. Якщо ця вибухівка підкладається в мопед, мотоцикл та інше, то планується, що людина буде проходити повз”, – сказала Маляр.

За її словами, напередодні вона чула про те, що Мормилю погрожували.

Відзначається, що друг загиблого Руслан Болгов написав у Facebook: “Він говорив, що хвилювався за своє життя і що за ним стежать”.

За неофіційною інформацією, Михайло Мормиль проживав у тому ж будинку, біля якого стався вибух і де розташований офіс телеканалу “Еспрессо TV”. Про це “Громадському радіо” розповіла помічниця Мосійчука Ганна Сеник.

На відео з камери спостереження видно, що за кілька секунд до вибуху Михайло Мормиль йшов імовірно в напрямку свого під’їзду. У той же час, троє чоловіків – політолог Бала, нардеп Мосійчук і його охоронець Кушнір – виходять з телеканалу і йдуть в протилежному напрямку.

Мопед, в якому була закладена вибухівка, стояв навпроти під’їзду, до якого, ймовірно, прямував Мормиль. На момент вибуху Мормиль перебував до мопеду ближче, ніж нардеп з іншими.

За даними прокуратури, слідство з’ясувало, що вибухівка була з дистанційним управлінням, тобто вона спрацювала тоді, коли цього захотів зловмисник.

Кримінолог зазначила, що слідчі обов’язково повинні розглядати версію замаху на життя Мормиля, оскільки вона “абсолютно логічною”.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com