Нардепи приготували нові високі штрафи за перевантаження фур - Дніро News

Нардепи приготували нові високі штрафи за перевантаження фур

Як стало відомо, народні обранці ухвалил за основу законопроект, зокрема, щодо відмови від проходження габаритно-вагового контролю.

В Україні планують штрафувати за відмову від проходження габаритно-вагового контролю. Нардепи схвалили за основу відповідний законопроект №3743, повідомляє РБК-Україна. За документ проголосували 270 парламентарів.

Згідно з документом, штрафувати за правопорушення у сфері безпеки на автотранспорті, зафіксовані на фото- та відеозаписі, несе вантажовідправник – фізособа або керівник підприємства, який надає перевізнику вантаж і вносить відомості до товарно-транспортної накладної або іншого визначеного законодавством документа на вантаж.

Закон пропонує накладення штрафу у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 тис. гривень) за відмову від габаритно-вагового контролю, а також за невиконання водіями, що перевозять пасажирів та/або вантажі, вимоги про зупинку.

За порушення при внесенні відомостей у товаро-транспортну накладну або інші визначені законодавством документи на вантаж хочуть штрафувати у розмірі двох тисяч таких мінімумів (34 тис. гривень).

Крім того, порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових автівок тягне за собою штраф у розмірі:

100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 гривень) – у разі перевищення габаритно-вагових норм до 2% включно;

300 таких мінімумів (5100 гривень) – у разі перевищення габаритно-вагових норм від 2% до 5%;

500 мінімумів (8500 гривень, у чинному законі така ж сума) – у разі перевищення габаритно-вагових норм від 5% до 10% включно;

тисячі таких мінімумів (17 тис. гривень) – у разі перевищення габаритно-вагових норм понад 10%, але не більше 20%;

2 тисяч мінімумів (34 тис. гривень) – у разі перевищення габаритно-вагових норм понад 20%, але не більше 30%;

3 тисяч мінімумів (51 тис. гривень) – у разі перевищення габаритно-вагових норм понад 30%.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com