Названа нова ознака початку пневмонії при COVID-19: як визначити – Дніро News

Названа нова ознака початку пневмонії при COVID-19: як визначити

Вчені вважають, що болі в спині іноді можуть вказувати на коронавірус.

Лікарі з початку пандемії коронавіруса виділили понад 20 симптомів коронавіруса, серед яких підвищена температура, втома, сухий кашель, нежить, біль у горлі, діарея, головний біль і ускладнене дихання є найбільш частими. Однак нещодавно вони виявили ще один симптом, який може сигналізувати про початок захворювання. .

В доповіді ВООЗ, де розповідаються результати аналізу 55 924 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 в Китаї, було встановлено, що 14,8% пацієнтів повідомили про міалгію або артралгію (біль у суглобах).

Це значно менше, ніж число пацієнтів, які повідомили про лихоманку (87,9%) і сухий кашель (67,7%), і все ж рідше зустрічається, ніж інші симптоми, такі як втома (38,1%) і задишка (18,6%). Однак кожен 9-й хворий страждає від цього симптому.

Міалгія є симптомом, який виражається болем у групах м’язів або дифузно. Симптом може спровокувати безліч факторів – можливий зв’язок з порушенням проникності клітинної мембрани, запальними процесами. Часто супроводжується слабкістю, набряками. В залежності від етіології, біль може мати різний характер, найчастіше – ниючий, давлячий.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США National Institutes of Health, була досліджена інфекційна міалгія при COVID-19. У дослідженні зазначалося: “міалгія є поширеним симптомом у пацієнтів з вірусними інфекціями, такими як нова коронавірусна хвороба 2019 року (COVID-19) та грип”.

Також лікарі розповідають, що болі в спині при коронавірусі можуть вказувати на розвиток пневмонії.

“Міалгія і втома у пацієнтів з COVID-19 можуть бути більш тривалими, ніж при інших вірусних інфекціях, і можуть бути несприйнятливі до звичайних знеболюючих препаратів”, – наголошують лікарі.

При цьому болі зменшуються при ефективному лікуванні інфекції.

За даними доктора медичних наук, лікаря-інфекціоніста та професора внутрішньої медицини в медичному університеті Північно-Східного Огайо Річарда Уоткінса, вірусні інфекції викликають м’язовий біль як побічний ефект активації імунної відповіді.

“Це результат того, що клітини імунної системи виділяють інтерлейкіни, які є білками, що допомагають в боротьбі з наступаючими патогенами”, – сказав він.


Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com