Не дивує, але тримає марку: У Запоріжжі почалася третя “Книжкова толока” (ФОТОРЕПОРТАЖ) – Дніро News

Не дивує, але тримає марку: У Запоріжжі почалася третя “Книжкова толока” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Третій фестиваль “Запорізька книжкова толока” розпочав роботу сьогодні, 27 жовтня.

На третій рік проведення заходу запоріжці вже звикли до його формату: видавництва та книгарні (цього року їх 63 зі всієї України) пропонують свою друковану продукцію на основному майданчику, а на невеликих локаціях відбуваються дискусії, презентації та інші, не лише книжкові заходи. Все це триває три дні, з п’ятниці по неділю, у стінах виставкового центру “Козак-Палац”.

За традицією під час відкриття організатори назвали переможців конкурсу на найкращу книжку фестивалю. У різних номінаціях експерти обрали 31 переможця. Як і минулого року, фаворитом стало львівське “Видавництво Старого Лева” – дев’ять нагород, зокрема гран-прі за книгу “Голосно, тихо, пошепки“. “Срібло” взяла “Люта справа” – чотири книги-переможця. Судячи з кількості людей біля їхніх стендів, для покупців ці видавництва теж були найцікавішими.

Кількість відвідувачів ще ніхто не рахував (це робиться по завершенню фесту), але кілька завсідників “Толоки” висловили думку, що цього разу людей поменше, ніж у минулі роки. Можливо, свою роль частково зіграла відсутність ефекту новизни – перші два рази фестиваль “рвав шаблони” “міста металургів”, а тепер до нього вже звикли. Крім того, кількість літературних “зірок”, що приїхали до Запоріжжя, теж поступається минулим рокам.

Як і в мінули роки, для дітей було облаштовано окрему локацію – “Книголісся”. Цього року вона була більшою.

А от історичну локацію зробили вперше. Запорізькі музеї (краєзнавчий, зброї та заповідник “Хортиця”) представили свої видання та експонати.

Ветерани АТО були на “Толоці” і гостями, і охоронцями, і учасниками. Зокрема долучилися до презентації документального фільму “Січ”.

Основну масу гостей чекають на вихідних. Найбільш “топові” автори (наприклад, Любко Дереш та Олександр Ірванець) мають виступити в неділю.

Незважаючи на дещо меншу активність “Запорізької книжкової толоки-2017”, фестиваль вже став однією з “візитівок” міста у кільтурному просторі.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com