Непублічний однопартієць Філатова: Що відомо про нового губернатора Дніпропетровщини - Дніро News

Непублічний однопартієць Філатова: Що відомо про нового губернатора Дніпропетровщини

Непублічний однопартієць Філатова: Що ві…

У Києві 9 грудня Кабмін на своєму засіданні погодив кандидатуру Валентина Резніченка на посаду голови Дніпропетровської ОДА. Таким чином, майже через півтора роки після звільнення він повертається на колишнє місце роботи. Але головною відмінністю є те, що при Петрі Порошенку новий-старий губернатор Дніпропетровщині не мав партійної приналежності, а нині він – депутат Дніпропетровської обласної ради від партії “Пропозиція”. При цьому йшов на вибори під першим номером у списку.

Резніченко народився у Дніпропетровську 22 квітня 1972 року. У 1991 році закінчив Національну металургійну академію за спеціальністю “Автоматизація технологічних процесів і виробництв”.

За спеціальністю пропрацював лише два роки, встиг спробувати себе у різних комерційних структурах, а в 1996 почав роботу в “Українському Медіа Холдінгу”, де пройшов шлях від начальнику відділу ремонту до віце-президента. У грудні 2003 року він залишив цю посаду і працював на різних телекомунікаційних підприємствах, а з серпня 2014 року по лютий 2015 року очолив Державне підприємство “Український державний центр радіочастот”. З лютого 2015 року почалася його політична кар’єра. 20 лютого Порошенко призначив його головою Запорізької ОДА, а 25 березня 2015 року він замінив Ігоря Коломойського на посаді голови Дніпропетровської ОДА.

У першій же декларації про доходи Резніченко зізнався в мільйонних статках. Згідно декларації про доходи за 2014 рік, він заробив понад 5,7 млн грн і задекларував п’ять престижних іномарок. На першій прес-конференції в новій якості журніласти змусили його виправдовуватися за те, що він призначив своїм радником екс-“регіонала” Вадима Нестеренка.  “Я вважаю, що якщо президент вважав за можливе взяти його в свою фракцію к ВР, то я вважаю можливим зробити його своїм радником. Я не розглядаю в цьому ракурсі політичну приналежність як вирішальний фактор”, – сказав він.

Загалом під час своєї першої “каденції” Резніченко намагався бути рівновіддаленим від усіх політичних сил. І при цьому завжди був не публічним. Завжи стриманий, у чорному светрі, він тримався скромно. “Не хочу бути у телевізорі ще однією головою, що говорить. В ОДА є публічні люди. А моє завдання – реалізовувати те, про що говорять. Вважаю, що за політиками мають йти менеджери”, – зазначав він.

27 червня 2019 року Резніченко був звільнений зі своєї посади, а на відставку відреагував так: “Це були творчі чотири роки в Дніпропетровській ОДА. Чотири роки, про які можна написати цілу книгу, і не одну”. Після цього Резніченко на деякий час зник з поля зору, поки на початку вересня міський голова Дніпра не видав сенсаційну новину про те, що Резніченко приєднався до партії “Пропозиція”. “Сьогодні Валентин Михайлович Резніченко вперше у житті вступив в політичну партію. Партію “Пропозиція”. Прямо на з’їзді. І люб’язно очолив Дніпропетровську обласну організацію і наш список до облради”, – заявив Філатов.

Призначенна Резніченка можна сприймати як крок Зеленського до наведення мостів із міським головою Дніпра Борисом Філатовим заради стабільності в регіоні. Дніпропетровщина стала єдиним регіоном в Україні, де запанувала “монобільшість” в органах влади не “слуг”, а партії “Пропозиція”. Бо мер і губернатор саме з цієї партії.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com