Нова навчальна програма в Україні: у Міносвіти нарешті розповіли про предмети, перерви, форму та навантаження - Дніро News

Нова навчальна програма в Україні: у Міносвіти нарешті розповіли про предмети, перерви, форму та навантаження

Для українських школяр та їх батьків з’явилися важливі новини. Міністерство освіти і науки України продовжує пояснювати нову програму для 5-9 класів, яку затвердили наказом відомства.

Повідомляється, що зміни стосуються закладів загальної середньої освіти. Про це стало відомо завдяки публікації прес-служби Міністерства освіти і науки України в мережі Facebook.

Публікація Міносвіти, скріншот: Facebook

“Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про середню освіту”, навчальний заклад розробляє свою освітню програму на основі типової освітньої програми.

Освітня програма закладу освіти повинна містити навчальний план, заснований на одному з варіантів типових навчальних планів.

Згідно з частиною шостою статті 11 Закону, на основі визначеного в освітній програмі освітнього навчального плану педагогічна рада складає, А її керівник затверджує річний навчальний план.

У річному навчальному плані конкретизується:

– перелік навчальних предметів (інтегрованих курсів), обов’язкових для вивчення;

– перелік вибіркових (за вибором учнів) освітніх компонентів;

– кількість навчальних годин на тиждень.

Згідно з частиною четвертою статті 10 Закону, структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою освітнього закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом.

Тому розклад уроків складається навчальним закладом самостійно на підставі річного навчального плану, який було розроблено педагогічною радою освітнього закладу та затверджено керівником навчального закладу.

Зазначимо, що типову освітню програму розроблено з метою реалізації державного стандарту базової середньої освіти документ створює умови для продовження реформи “Нова українська школа” у 5-9 класах з 2022 року.”, – повідомляється в публікації.

Публікація Міносвіти, скріншот: Facebook


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com