“ОКЕАН ЕЛЬЗИ” І “БУМБОКС” ЗАЯВИЛИ, ЩО НА УРОЧИСТОСТЯХ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ЇХНІ ПІСНІ ВИКОРИСТАЛИ БЕЗ ДОЗВОЛУ | Дніро News

“ОКЕАН ЕЛЬЗИ” І “БУМБОКС” ЗАЯВИЛИ, ЩО НА УРОЧИСТОСТЯХ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ЇХНІ ПІСНІ ВИКОРИСТАЛИ БЕЗ ДОЗВОЛУ

Сьогодні у центрі Києва пісню “Вахтерам” гурту “Бумбокс” виконали “Время и Стекло”, а “Там, де нас нема” “Океану Ельзи” – хор і Вєрка Сердючка.

Менеджер гурту “Океан Ельзи” Вікторія Хоменко заявила, що про дозвіл на використання пісні гурту на урочистостях до Дня Незалежності ніхто не запитував.

Про це вона написала у Facebook.

“Незалежність – це свобода, повага і до себе, і до інших, зокрема, й до прав. Здається, так банально і ясно? Не всім. Щодо питань використання пісні “Океану Ельзи” сьогодні зранку – ні, не давали дозвіл! Да більше – навіть не звертались”, – повідомила Хоменко.

Продюсер “Бумбокса” Олексій Согомонов теж зазначив, що у гурту “ніхто не питав” дозволу на використання пісні “Вахтерам”.

Нагадаємо, у День Незалежності України популярні українські артисти у центрі столиці виконали попурі та заспівали найвідоміші пісні за роки незалежності держави. Зокрема, пісню “Вахтерам” гурту “Бумбокс” виконали “Время и Стекло”, а “Там, де нас нема” “Океану Ельзи” – хор і Вєрка Сердючка.Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com