Остання надія на президента: Зеленського благають “припинити” 2020 рік – Дніро News

Остання надія на президента: Зеленського благають “припинити” 2020 рік

На сайті Президента України Володимира Зеленського з’явилася петиція, яка сильно нагадує крик душі. Втомлений від 2020 року і його божевільних подій українець просить президента завершити 2020 рік достроково. Автор петиції, Д. В. Нікітін, справедливо зауважив, що цей рік став справжньою катастрофою не тільки для України, а й для світу. 

Вихід, який запропонував Нікітін, досить оригінальний-оголосити про завершення 2020 року достроково. “Завершіть цей рік якомога швидше будь-яким, доступним Вам, Верховній Раді або ще-кому небудь способом-видання указу, прийняття закону, зміни Конституції і т. д. Але, будь ласка, зробіть це! Ви маєте шанс увійти в історію не тільки України, а й усього світу, як політик, який прийняв мудре рішення! Я в Вас вірю! З повагою, Д. В. Нікітін.” 

Невідомо, як дострокове завершення року де-юре може допомогти подолати всі ті складнощі, які приніс 2020-й, однак у людини, схоже, остання надія на Зеленського. Найцікавіше, що петиція про дострокове завершення року набрала 121 відгук (правда, з необхідних 25000). Болить українцям цей “проклятий” рік. Всі мріють, щоб він закінчився якомога швидше.


Zakaz UA iHerb WW


ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com