Пам’ятні дошки трьом полеглим героям відкрили на Дніпропетровщині – Дніро News

Пам’ятні дошки трьом полеглим героям відкрили на Дніпропетровщині

У пам’ять про загиблого солдата Василя Милащенка на фасаді школи, у якій вчився воїн, у селі Запорізьке Апостолівського району розмістили меморіальну дошку. Старший механік-водій окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка Василь Милащенко народився 17 січня 1991 року.

− У перший клас хлопець пішов у 1997 році, – пригадує його перша вчителька Людмила Пензева, – мріяв стати льотчиком, був начитаним і веселим. Я бачила його в мирній професії. На жаль, доля розпорядилася так, що Василю довелося взяти до рук зброю. Він без вагань пішов захищати рідну землю.

Після школи юнак навчався у технікумі, відслужив у армії в танковому взводі. 29 серпня 2014 року танк Василя рухався першим у колоні від хутора Горбатенко в бік села Новокатеринівка під Іловайськом. Для російських танків машина Василя Милащенка була пріоритетною ціллю. Військовослужбовець загинув разом із екіпажем – навідником Віталієм Калакуном та командиром танка Віталієм Королем. Як невстановлену особу Віталія поховали у Запоріжжі. За експертизою ДНК у 2015 році героя ідентифікували та перепоховали у місті Апостоловому. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Також у місті Апостоловому меморіальну дошку відкрили полеглому  того самого дня солдату Олексію Трофімову. Старший стрілець окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, у віці 20 років Олексій загинув під селом Новокатеринівка під час виходу з Іловайського оточення. Тіло військовослужбовця упізнали родичі та побратими й 1 липня 2015 року поховали у рідному місті. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Ще одному герою встановили пам’ятну дошку у Кривому Розі. 1 травня 2017 року під смт Луганське Бахмутського району Донецької області загинув 30-річний Юрій Мальков. У 2014−2015 роках чоловік воював добровольцем у складі батальйону територіальної оборони «Патріот», а у 2017 році підписав контракт із окремою механізованою бригадою імені Володимира Мономаха. Потрапивши під потужний обстріл, Юрій дістав смертельне поранення. Вдома залишилася мати, дружина, син та донька.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com