Парубій розповів Волкеру, що Україна чекає від США – Дніро News

Парубій розповів Волкеру, що Україна чекає від США

За його словами, надання летальної зброї для України матиме велике значення не тільки у військово-технічному плані, але і в символічному.

Україна очікує від США рішення про надання летального оборонного озброєння, заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій на зустрічі з спецпредставником Державного департаменту США по Україні Куртом Волкером (Kurt Volker).

“Звичайно, містер Волкер, ми чекаємо рішення про надання Україні летальної оборонної зброї”, – сказав Парубій в п’ятницю в Києві.

Спікер парламенту зазначив, що для України такий крок матиме велике значення не тільки у військово-технічному плані, але і в символічному: як показник єдності в боротьбі проти агресії і порушення світового порядку.

Нагадаємо, Міністерство оборони США попросило Білий дім надати високотехнологічну летальну зброю Україн – мова йде про протитанкові комплекси.Крім того, член палати представників в Конгресі США Вілл Херд зазначив, що США повинні дати Україні летальну зброю у вигляді протитанкових комплексів “Джавелін”, щоб захиститися від російської агресії.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com