Переваги та недоліки системи онлайн-кредитування Cashinsky - Дніро News

Переваги та недоліки системи онлайн-кредитування Cashinsky

Як і будь-яка банківська система, онлайн-кредитування в Україні має свої особливості, а також позитивні й негативні сторони. При цьому потенційним позичальникам не слід керуватися поняттям «Береш чужі гроші, а віддаєш свої». Експерти радять миритися з цим на користь незаперечних переваг онлайн-кредитування. Наприклад, в сервісі Cashinsky.

Переваги звернення до сервісу Cashinsky

До позитивних сторін такого кредитування відносяться:

  • Оперативна видача грошей.

Сама процедура оформлення кредиту у Дніпрі та отримання грошей швидка і дуже проста. Однак вона небезпечна для деяких нерозумних клієнтів, бо можна піддатися спокусам і взяти величезну кількість грошей, яку буде дуже складно повернути. Адекватні ж позичальники оцінять всю зручність системи кредитування «онлайн»: не потрібно їхати в банк, підписувати купу паперів, чекати своєї черги тощо.

  • Цивілізоване оформлення.

Сервіс Cashinsky обходиться без довідок про доходи від клієнтів і поручителів. Заявки на онлайн кредит Дніпро розглядаються набагато швидше, ніж аналогічні заявки в банку, що видає традиційні кредити. Через кілька хвилин після подачі заявки вже точно можна дізнатися відповідь. Зазвичай процедура займає 5-15 хвилин, після чого гроші поступлять на ваш рахунок.

  • Універсальність кредитів.

За допомогою онлайн-кредиту Cashinsky будь-яка людина отримує можливість швидко купити дорожчий товар (побутову техніку, меблі, будматеріали) і оплачувати різні послуги (наприклад, послуги туроператорів).

При цьому у системи онлайн-кредитування є й очевидні мінуси. Головною негативною стороною онлайн-кредитів є високий відсоток переплати. Через те, що система нова і досить ризикована, банки тримають високий відсоток переплат. Але, як запевняють експерти, з ростом популярності онлайн-кредитів банки знизять відсотки. В цілому негативних сторін в онлайн-кредитуванні більше для банків-кредиторів, ніж чим для одержувачів кредитів.

Підсумовуючи

Таким чином, в кращому випадку позичальникові доводиться витратити від 5 до 30 хвилин на оформлення кредиту онлайн і на його отримання. На практиці банківські установи приймають рішення так швидко в дуже рідкісних випадках, а після прийняття позитивного рішення перераховують кошти набагато довше. І все ж швидкість реагування на подачу онлайн-заявки на кредит трохи вища в порівнянні з особистим відвідуванням банківської установи.

Як правило, онлайн-подача заявки на кредит означає, що клієнт моментально проходить через скорингову систему, яка є основним автоматичним фільтром будь-якої банківської установи. Що ж стосується всього іншого, то процедура нічим не відрізняється від того порядку, який дотримується при особистому візиті клієнта в офіс – кредитна організація точно так само встановлює його оцінку і перевіряє надані їм документи.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com