Перша країна ЄС оголосила про спад другої хвилі коронавірусу - Дніро News

Перша країна ЄС оголосила про спад другої хвилі коронавірусу

Влада Нідерландів, яка в середині жовтня запровадила жорсткий карантини і закрила всі ресторани та бари, збила другу хвилю коронавірусу і тепер пом’якшує карантинні обмеження.

У Нідерландах після піку в 11 тисяч нових випадків 30 жовтня цей показник два тижні неухильно знижувався, і в останні дні впав до 4-5 тисяч нових інфікованих. Тому уряд країни вирішив пом’якшити карантинні обмеження. Із 18 листопада в країні знову дозволена робота громадських закладів, із обмеженням у 30 відвідувачів. На вулиці буде дозволено гуляти групами до чотирьох осіб, а додому запрошувати до трьох осіб в день. Також з 1 грудня режим самоізоляції буде скорочений до п’яти днів замість десяти. «Цифри як і раніше занадто високі, але є тенденція до зниження, що є позитивним фактором», – вказав прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

Нагадаємо, Нідерланди ввели локдаун з 14 жовтня. Заклади громадського харчування закрили, але дозволили їм працювати на винос. Крім того, з 20.00 до 07.00 заборонили вживати алкоголь і легкі наркотики в громадських місцях, обмежений проїзд в міському транспорті.

Європейський Союз розробив єдині правила переміщень країнами з класифікацією регіонів залежно від рівня пандемії. Брюссель сподівається уникнути загального карантину і закриття кордонів.

Крім того, влада Євросоюзу створила сайт з інформацією про туристичні поїздки в умовах карантину.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com