Під Дніпром в школу заповзла змія, фото - Дніро News

Під Дніпром в школу заповзла змія, фото

В одній зі шкіл Павлограда (Дніпропетровська область) сталася невелика НП: на територію школи заповзла змія, перелякавши і дітей, і дорослих. 

Про це на своїй сторінці в Facebook користувачка Юлія Зайченко. 

Лісова гостя приповзла в шкільний двір якраз к завершенню уроків, коли додому поспішають учні і батьки. Дорослі почали активно відганяти змію від дітей, а один батько вирішив проблему радикально: попросив у працівника школи лопату і вбив тварину. 

“Будьте пильні і обережні. Розповідайте своїм дітям, що це небезпечно і дивляться під ноги. У нас тут поруч посадка і ліс, є ймовірність того, що ще не одна приповзе в гості. Особливо дуже багато малюків гуляє на стадіоні з мамами, а малюки тільки пізнають цей світ і їм буде дуже цікаво, що це за штучка, яка повзає”, – звернулася до батьків Юлія.

У коментарях користувачі погодилися, що ситуація вийшла небезпечна, але відзначили, що вбивати змію було зовсім необов’язково.

“Людина страшніша за цей аспід. Не спалять, так лопатою вб’ють. Виховуйте дітей бути обережними, але не згубниками природи”, — написав у коментарях Віктор.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com