Податкова приготувала "подарунок" продавцям в Інтернеті - Дніро News

Податкова приготувала “подарунок” продавцям в Інтернеті

На одній зі сторінок в Instagram з’явилася інформація про те, що зараз потрібно робити людям, які ведуть незареєстровану підприємницьку діяльність.

Адже державна податкова інспекція використовує непрямі методи перевірки-моніторинг соціальних мереж (постів і Stories блогерів, а також контрольні закупівлі в інтернет-магазинах, що надають клієнтам свої особисті карти). За результатами отриманої в установленому законом інформації податкової виявлено факти про порушення податкового законодавства та здійснення незареєстрованої підприємницької діяльності.

“Що вимагає податкова в такому випадку: 1️ ⃣ письмове пояснення щодо провадження господарської діяльності: 2️ ⃣ договори, на підставі яких вела діяльність 3️ ⃣ банківські виписки увага! 🆘за картковими рахунками🆘 з моменту відкриття!!! Цей перелік не вичерпний. ⠀ 🔴 У разі ненадання протягом 15 днів відповідної інформації – після закінчення карантину будуть вжиті заходи з проведення позапланової перевірки!”, – йдеться в публікації.

Представники Instagram-аккаунта з юристами, бухгалтерами та ін. надавали раніше інформацію про ймовірність настання подібних податкових заходів. Однак зараз надається два варіанти-або закривати бізнес, або реєструвати ФОП. Якщо був обраний другий пункт, то рекомендується подати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік, а також сплатити відповідний податок.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com