Польща і Литва засуджують агресію РФ та підтримують вступ України в НАТО | Дніро News

Польща і Литва засуджують агресію РФ та підтримують вступ України в НАТО

Польща, Литва та Україна засуджують агресію Росії в Україні, підтримують євроінтеграцію України і виступають за надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО та подальшу інтеграцію Києва з ним.

Про це йдеться у спільній декларації міністрів закордонних справ України, Республіки Польща та Литовської Республіки щодо заснування “Люблінського трикутника”.

“Міністри закордонних справ заявляють про незмінність позиції щодо рішучого засудження спроби анексії Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Вони не визнаю̀ть і ніколи не вѝзнають цієї спроби. Вони також закликають Російську Федерацію вивести свої війська з тих частин Донецької та Луганської областей України, де вони продовжують перебувати”, – наголошується у декларації міністрів.

Вони закликали Росію “припинити свою агресію проти України, а також тимчасову окупацію території України – Криму та частини Донецької та Луганської областей України”.

Сторони підтвердили “міцну підтримку європейських та євроатлантичних прагнень України і вітають її європейський вибір”.

Водночас міністри зазначили, що із задоволенням відзначають надання Україні статусу партнера з розширеними можливостями НАТО.

У документі міністри наголосили про готовність поглиблювати і розширювати українсько-польсько-литовське співробітництво у військовій та політико-економічній сферах, щодо реалізації в регіональних проєктів.

Відтак для реалізації цих цілей міністри заснували тристоронню платформу для співробітництва між Україною, Республікою Польща, та Литовською Республікою – “Люблінський трикутник”.

Від Oblivki


Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях