Поліція отримає можливість на місці накладати штраф | Дніро News

Поліція отримає можливість на місці накладати штраф

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко розповів про штрафи за неносіння масок у громадських місцяхПро це він розповів в ефірі програми “Коментар з Христиною Шкудор”.

“Закон набуде чинності після того, як він буде опублікований належним чином. Сподіваємося, що це відбудеться найближчими днями, якщо не завтра. Відповідно з того часу поліція та інші органи отримають можливість на місці накладати штраф, складати адміністративний протокол і зобов’язувати громадянина платити штраф за порушення карантинних правил. Як поліція це буде робити – так само як і робила до свого часу. Розуміємо, що ефективність не 100%, але з березня у нас діють карантинні правила. Хіба що діяла постійно 44 стаття з приміткою 3, яка передбачала мінімальний штраф 17 тис. грн”, – сказав Варченко.

За його словами, наразі зроблений “широкий крок на зустріч громадянину”, бо починається штраф не з 17 тис. грн, а з 170 грн. “Але разом з цим ми розуміємо, що це дасть можливість притягувати широке коло громадян”, – додав Варченко.Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях