Понад 20 млн грн на святкування Дня міста – Дніро News

Понад 20 млн грн на святкування Дня міста

У Дніпрі на святкування 245 Дня міста із бюджету виділили понад 20 мільйонів гривень. Таку суму назвав керівник ГО “Платформа Громадський контроль” Денис Селін.

Вихідними у Дніпрі відсвяткували День міста. На площі героїв майдану з 11 години ранку відбулися змагання з вокального мистецтва “Битва хорів”. На алеї проспекту Дмитра Яворницького розташувався артфестиваль “Мистецький квартал”. А біля парку Шевченка виступав об’єднаний оркестр “СХІД-ЗАХІД” у складі Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова” та Дніпропетровського камерного оркестру “Пори року” та інші заходи до свята.

“Усі тендери проводили різні підрозділи міської ради, тобто не так, що один підрозділ усе проводить. Ні, майже кожний окремий тендер проводив окремий підрозділ і це досить дивно, тому що виникає питання, чому не було злагодженої позиції, щоб усе разом проводити. Скоріш за все для того, щоб розмити усі бюджети і ніхто не розумів загальну вартість. Наразі ми не знайшли тендери на безпосередньо салют, феєрверк і все інше, хоча воно зазвичай коштує досить дорого”, — говорить керівник ГО “Платформа Громадський контроль” Денис Селін.

Ми надіслали до Дніпровської міської ради запит із питанням, скільки саме грошей на святкування виділив кожен департамент, та кожна районна адміністрація, чекаємо на відповідь.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com