Проблема в тому, що його не існує: Мер Дніпра Філатов прокоментував ситуацію навколо Дубінського - Дніро News

Проблема в тому, що його не існує: Мер Дніпра Філатов прокоментував ситуацію навколо Дубінського

Проблема  в тому, що його не існує: Мер…

Міський голова Дніпра Борис Філатов у Facebook прокоментував ситуацію, в якій опинився нардеп Олександр Дубінський, передає Depo.Дніпро.

“Проблема пана Дубінського в тому, що його не існує. Якщо ви пам’ятаєте, то саме я ввів в політичний обіг фразу ” ж@па Коломойського”, яка говорить. Так ось, п’ята точка не може існувати окремо від решти організму, також як і будь-яка інша частина тіла”, – написав він.

Крім того, Філатов згадав старий конфлікт між ним та нардепом, коли обіцяв набити обличчя Дубінському.

“Ти пам’ятаєш, що я обіцяв розбити тобі сьорбало за те, що ти розганяв проти мене фейки, ніби я вбиваю бездомних тварин? Ти ще тоді, як останній потерпілий, відразу накатав на мене заяву в поліцію “про загрозу життю державному діячеві”, – написав міський голова Дніпра.  – Не бійся. Я тебе вибачив. Об порожнє місце руки не бруднять”.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у фракції “Слуга народу” відбулося сигнальне голосування щодо народного депутата Олександра Дубінського, проти якого США запровадили санкції

Довідка: 11 січня Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США запровадило санкції проти семи людей та чотирьох організацій, які є частиною пов’язаної з Росією мережі закордонного впливу.

Американська влада вказувала на причетність до цієї мережі українського народного депутата Андрія Деркача, якого Вашингтон називає “російським агентом”.

Під санкції також потрапили народний депутат України зі “Слуги народу” Олександр Дубінський, колишній народний депутат Олександр Онищенко, колишній прокурор Костянтин Кулик, помічники Деркача Антон Симоненко та Дмитро Ковальчук, колишній працівник посольства США в Україні Андрій Теліженко та політолог Петро Журавель.

За даними ЗМІ, Сполучені Штати не вимагають від Зеленського та “Слуги народу” якоїсь конкретної реакції на дії скандального однопартійця Олександра Дубінського, але вважають, що той має понести відповідальність за спробу втручання у вибори в США. ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com