Програмне забезпечення для автоматизованого керування автопарком BAF – Дніро News

Програмне забезпечення для автоматизованого керування автопарком BAF

«Автоматизація» – це загальний термін, який може означати безліч різних речей у різних галузях, і його застосування в області логістики швидко зростає. Тож чи мають співробітники автопарку турбуватися про те, щоб автоматизація зайняла їхнє місце у робочій силі?

Причини не боятися автоматизації

Близько століття тому автоматизація означала, що фабричних робітників звільняли, оскільки нові роботи виконували завдання швидше та дешевше, тому люди не могли наважитися конкурувати. Але наразі усе зовсім не так.

Скоротіть кількість повторень та звільніть час

Основна мета автоматизації, навіть у колишні часи, полягала в тому, щоб вивести з рук людини повторювані завдання, що не потребують великих зусиль, та дозволити їй зосередитися на речах, які дійсно важливі для операції. Те саме вірно й для програмного забезпечення BAF; уявіть, скільки часу можна було б заощадити за допомогою системи, що дозволяє скоротити час, що витрачається вашими водіями на перевірки, або час, який ви витрачаєте на створення та пошук робочих завдань.

Таке ПЗ, як BAS КУП, забезпечує більш раціональний повсякденний процес з цифровими перевірками, які можуть автоматично ініціювати робочі завдання на основі непройдених перевірок, а також автоматично надсилати повідомлення, коли транспортний засіб має пройти профілактичне обслуговування та коригувати його загальну вартість володіння за необхідністю.

Менеджерам автопарку не потрібно щодня витрачати час на відтворення тих самих форм і процесів, що означає набагато менше відстеження та розрахунків й набагато більше уваги до дрібніших деталей, з якими не може впоратися програмне забезпечення.

Підвищуйте точність даних й відстежуйте дані

На додаток до усунення потреб у повторюваних завданнях, BAS Управління автотранспортом може автоматизувати безліч ручних процесів, які потрібні для введення даних на паперових носіях, що часто може призвести до людських помилок у процесі звітності.

Програмне забезпечення дозволяє інтегрувати дані, щоб автоматично синхронізувати інформацію з ваших перевірок, телематичних пристроїв та інших джерел прямо з панелі приладів без необхідності передачі паперу. Деякі з цих полів можуть навіть оновлюватися через регулярні проміжки часу, тому ви можете бути впевнені, що будь-які дані будуть найактуальнішими.

Якщо у вашого автопарку зазвичай виникають проблеми з реєстрацією даних та відстеженням метрик з часом, автоматизація може стати швидким рішенням, яке знімає з окремих співробітників тягар ведення громіздких паперових журналів та електронних таблиць. Якщо дані автоматично додаються до вашого програмного забезпечення для керування автопарком за допомогою автоматизації, ймовірність того, що вони загубляться в купі щоденних дій, набагато менша.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com