Проковтнув шуруп та ледве не помер – Дніро News

Проковтнув шуруп та ледве не помер

У Дніпрі дитина проковтнула шуруп та ледве не задихнулася.

У Дніпрі однорічний хлопчик ледве не помер від шурупу, який він проковтнув. Лікарям вдалося врятувати дитину у останні хвилини.

Про це пише завідувач дитячого отоларингологічного відділення у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні Ігорь Березнюк.

Хлопчик сидів та грався. Батьки не можуть розповісти, як саме в руках у дитини опинився металевий шуруп, але дитина проковтнула його. Предмет намертво застряг у гортані дитини.

Батьки спочатку власноруч спробували витягнути його. Після цього покликали на допомогу сусідів медиків. Їм також не вдалося витягнути шуруп із гортані дитини. На місце події викликали “швидку”. Медикам швидкої також не вдалося витягнути предмет – дитину терміново повезли до реанімації.

У реанімації ще двічі спробували видалити інородне тіло – у лікарів знову нічого не вийшло. Шуруп сильно застряг у гортані між голосовими зв’язками та викликав серйозний набряк. Дитина починає задихатися, вона вже “синя”.

Лікар-ЛОР приймає рішення про накладення ургентної трахеостоми  – тобто зробити розріз на шиї однорічної дитини. Лікарям вдалося відновити дихання хлопчика, його підключили до апарату ШВЛ. 

Вже у стабілізованому стані дитині проводять ще одне втручання, лікарям вдається витягнути шуруп. Він викликав численні пошкодження – хлопчик провів два тижні у відділенні реанімації. У нього був дуже сильний набряк гортані і дитину неможливо було відключити від апарату ШВЛ.

Після цього дитину перевели у ЛОР відділення, трубку видалили, рана закрилася, хлопчик повністю відновився. 

“Якби цю операцію відклали на 2-3 хвилини, дитину б ми не врятували… Дуже злагоджена робота всіх служб. Дякую за це!” – пише завідувач Ігор Березнюк.

Врятували дитину: лікар отоларинголог дитячого ЛОР відділення ОДКЛ Сергій Титов та лікар реаніматолог, зав. реанімаційного відділення Єгоров Сергій.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com