ПУТІНУ ДОВЕДЕТЬСЯ ПІТИ З ДОНБАСУ НА УМОВАХ УКРАЇНСЬКОГО СУВЕРЕНІТЕТУ – Дніро News

ПУТІНУ ДОВЕДЕТЬСЯ ПІТИ З ДОНБАСУ НА УМОВАХ УКРАЇНСЬКОГО СУВЕРЕНІТЕТУ


Пандемія коронавірусу вплинула на те, що зараз той момент, коли дехто в Москві вже розуміє, що прийшов час зупинити агресію на сході України, вважає дипломат
Посол США в Україні в 2003—2006 роках, директор центру Євразії Атлантичної Ради Джон Гербст вважає, що РФ доведеться покинути Донбас на умовах українського суверенітету. Про це Гербст заявив під час онлайн-дискусії в рамках Київського безпекового форуму.

Він вважає, що московська агресія на Донбасі – це політичний тягар для президента РФ Володимира Путіна.
“Тому, врешті-решт, йому доведеться піти звідти на умовах українського суверенітету”, – цитує Хербста “Інтерфакс-Україна”.
За його словами, зараз, можливо, той момент, коли дехто в Москві вже розуміє, що прийшов час зупинити агресію на сході України, і для цього є, принаймні, дві причини: пандемія коронавірусу і різкий спад попиту на нафту.

“Пандемія — дуже велика проблема для Москви. Ми вже бачили статистику в Росії, особливо в Москві, яка стрімко зростає, і не зрозуміло, чи здатний Кремль з цим впоратися “, — наголосив посол.

Крім того, він зазначив, що проблема пандемії спричинила різкий спад глобального попиту на нафту, від якої залежить 40% експортних надходжень економіки РФ.
“Варто згадати, що Радянський Союз розпався після майже десяти років, протягом яких ціни на нафту були низькими. Варто також згадати, що московська агресія проти Грузії, і проти України в 2014 році почалися, коли ціна на нафту перевищила $100 за барель і Кремль відчув, що в нього достатньо ресурсів”, — підкреслив дипломат.

Із 2014 року Росія є стороною конфлікту на сході України, підтримуючи матеріально і технічно терористичні утворення “ЛДНР”. У березні 2014 року РФ окупувала АР Крим.

У 2014 і 2015 роках армія РФ пішла на пряме військове вторгнення на Донбасі з метою військової допомоги бойовикам. Кремль заперечує участь РФ у війні на Донбасі, називаючи її “громадянським конфліктом”.

Росія продовжує підживлювати війну на Донбасі грошима й озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію в складі кадрових російських військових, громадян РФ і місцевих сепаратистських елементів.

В результаті російської агресії загинули понад 10 тисяч українців, більш ніж 20 тисяч отримали поранення, 1,8 мільйона українців стали внутрішньо переміщеними особами.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com