Різниця між суші та сашімі – Дніро News

Різниця між суші та сашімі

Суші настільки різноманітні, як і смачні. Однак перше замовлення може трохи лякати. Розуміння різних сортів може допомогти вам замовити те, що вам сподобається. Загалом, кожен пункт меню буде суші або сашімі. Якщо ви бажаєте суші додому в Дніпрі бо іншому місті, зробити замовлення можна у будь-який зручний час. Суші також поділяються на макі, які продаються у ролах, і нігірі, які продають шматочками. Розуміння різниці між суші та сашімі може полегшити замовлення.

Що таке суші

Будь-яке поєднання інгредієнтів з рисом та оцтом, що подається невеликими шматочками, вважається суші. Всупереч поширеній думці, суші взагалі не мають нічого спільного з рибою. Натомість слово «суші» описує специфічне приготування рису, який використовується для приготування страви. Рис для суші – це специфічний сорт короткозернистого рису, приготований з рисовим винним оцтом. Він має власний унікальний смак й консистенцію, щоб уможливити створення суші-ролів та інших продуктів.

Суші часто готують з рибою та іншими видами морепродуктів. Також з яйцем або овочами, такими як огірок та авокадо.

Що таке сашімі

У вільному перекладі сашімі означає «проколоте тіло» та належить до делікатесу з тонко нарізаної риби або інших видів м’яса. Сашімі їдять просто без гарніру, крім соєвого соусу. Це потрібно для того, щоб смак м’яса «засяяв».

Риба сашімі є одним з найякісніших морепродуктів. Її ловлять на одну волосінь, а не на сітку, та відразу після цього заморожують. Це дозволяє продукту залишатися свіжим з мінімальною деградацією або накопиченням молочної кислоти. Риба сорту сашімі – найбезпечніша та найякісніша риба.

Найпопулярніші сорти сашімі – це лосось, жирний тунець, жовтохвіст й кальмари. У Японії можна подавати інші види м’яса у стилі сашімі, включаючи курку, яловичину та навіть конину, але у США та Європі їх пропонують нечасто.

Яка різниця між нігірі та маки

Існує два види суші: нігірі та макі. Вони відрізняються насамперед способом їх приготування та подачі. Нігірі – це прямокутна рисова страва, увінчана шматочком сашімі. Між рибою та рисом може бути невелика кількість васабі, щоб утримати їх разом. Щоб зв’язати їх, також можна використовувати тонку смужку підсмажених водоростей. Слово «нігірі» означає «два пальці», що описує розмір рису.

Хоча більшість нігірі готується з риби сорту сашімі, покладеної поверх рису, не всі нігірі містять сиру рибу. Деякі види морепродуктів, включаючи вугра (унагі) та креветки (ебі), готують перед поєднанням з рисом. Тамаго нігірі готується з особливого виду солодкого яйця, схожого на омлет, у поєднанні з рисом й норі (морськими водоростями).

Макі, з іншого боку, – це той тип суші, з яким ви, мабуть, найбільше знайомі. Макі готують у вигляді рулетів та нарізають на круглі шматочки. У рулеті макі риба, овочі або інші інгредієнти загортаються всередину морських водоростей (норі) та рису з оцтом. Зовні можна посипати рибною ікрою, кунжутом або іншими інгредієнтами.

Макі можуть містити шматочки сирих або варених морепродуктів. Однак є такі сорти, які не містять риби, як-от огірковий рулет та рулет з авокадо. Якщо ви хочете спробувати суші, але нервуєте через сиру рибу, ви можете спробувати один із варених або вегетаріанських ролів, як будуть смачним вступом до суші. Пізніше, якщо ви відчуєте сміливість, можете спробувати нігірі або сашімі, щоб побачити дивовижні смакові можливості високоякісних морепродуктів.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com