РНБО збереться на екстрене засідання для обговорення можливості введення надзвичайного стану по всій Україні – Дніро News

РНБО збереться на екстрене засідання для обговорення можливості введення надзвичайного стану по всій Україні

Після запровадження НС його має затвердити Верховна Рада на позачерговому засіданні

На завтра, 17 березня, президентом України Володимиром Зеленським скликається екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони.

За його інформацією, сьогодні на Банковій пройшла розширена нарада щодо коронавірусу і пов’язаних з пандемією різноаспектних завдань, що виникають у зв’язку з карантинними заходами. Нарада проходила під керівництвом президента Володимира Зеленського. Основними доповідачами були прем’єр-міністр Денис Шмигаль і секретар РНБО Олексій Данілов. У засіданні брали участь глави ОДА з усієї країни.

За даними джерел, основним питанням розгляду завтрашнього РНБО буде дискусія про введення в Україні надзвичайного стану, що вимагає подальшого затвердження Верховною Радою.

Нагадаємо, в Одесі із понеділка, 16 березня, зупиняється робота всіх об’єктів загального користування, окрім аптек та продуктових магазинів.

У центрі Львова через запровадження обмежувальних заходів сьогодні зранку, 16 березня, безлюдно, розважальні центри зачинені, працюють лише продуктові магазини, аптеки та автозаправні станції.

Також у зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні Тернопіль з вівторка, 17 березня, має намір закрити ринки, розважальні центри і магазини, окрім продуктових і аптек.

Відповідні обмеження також запровадили в Києві, Ужгороді, не працюватимуть всі магазини, окрім продуктових та аптек, у Запоріжжі.

Пізніше стало відомо про те, що на карантин йдуть Полтава, Суми та Миколаїв.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com