Робота закладів дошкільної освіти в умовах карантину - Дніро News

Робота закладів дошкільної освіти в умовах карантину

Якщо термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року продовжуватись не буде.

Зогляду на епідеміологічну ситуацію в Україні та продовження карантинних мір, Міністерство освіти і науки України від 23 квітня 2020 року опублікувало лист «Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину».

У ньому йдеться про те, що з метою запобігання поширенню коронавірусу, керівникам закладів дошкільної освіти необхідно було видати накази про встановлення режиму роботи працівників закладу (як педагогічних, так і непедагогічних), встановивши заходи з виконання освітньо-педагогічної, методичної та іншої роботи, що відповідає професійним обов’язкам працівників, а також – визначити особливості провадження освітнього процесу та збереження систем життєзабезпечення.

В межах робочого часу, визначеного графіком, працівники закладу мають виконувати свої професійні обов’язки:

  • за розпорядженням керівника організовувати та проводити освітній процес;
  • складати або корегувати плани професійного розвитку та самоосвіти;
  • розробляти конспекти занять відповідно до освітньої програми тощо.

В умовах карантину варто налагодити тісну взаємодію з батьками вихованців. Зокрема, пропонуємо розробити рекомендації та проводити консультації з батьками вихованців щодо організації освітньої діяльності вдома, розпорядку дня, харчування дитини тощо. Зазначену комунікацію можна організувати за допомогою онлайн-конференцій, спілкування у групах в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо, – йдеться у листі.

Крім того, варто розглянути можливість проведення онлайн-занять з дітьми за допомогою дистанційних технологій в режимі реального часу або надсилати їх запис батькам вихованців чи розміщувати на вебсайті закладу освіти.

Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік (з 1 вересня до 31 травня) та оздоровчий період (з 1 червня до 31 серпня).

Якщо у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року продовжуватись не буде.   

Також необхідно утриматися від масових заходів, пов’язаних із закінченням навчального року.


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com