Робота закладів дошкільної освіти в умовах карантину – Дніро News

Робота закладів дошкільної освіти в умовах карантину

Якщо термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року продовжуватись не буде.

Зогляду на епідеміологічну ситуацію в Україні та продовження карантинних мір, Міністерство освіти і науки України від 23 квітня 2020 року опублікувало лист «Щодо організації роботи закладів дошкільної освіти під час карантину».

У ньому йдеться про те, що з метою запобігання поширенню коронавірусу, керівникам закладів дошкільної освіти необхідно було видати накази про встановлення режиму роботи працівників закладу (як педагогічних, так і непедагогічних), встановивши заходи з виконання освітньо-педагогічної, методичної та іншої роботи, що відповідає професійним обов’язкам працівників, а також – визначити особливості провадження освітнього процесу та збереження систем життєзабезпечення.

В межах робочого часу, визначеного графіком, працівники закладу мають виконувати свої професійні обов’язки:

  • за розпорядженням керівника організовувати та проводити освітній процес;
  • складати або корегувати плани професійного розвитку та самоосвіти;
  • розробляти конспекти занять відповідно до освітньої програми тощо.

В умовах карантину варто налагодити тісну взаємодію з батьками вихованців. Зокрема, пропонуємо розробити рекомендації та проводити консультації з батьками вихованців щодо організації освітньої діяльності вдома, розпорядку дня, харчування дитини тощо. Зазначену комунікацію можна організувати за допомогою онлайн-конференцій, спілкування у групах в соціальних мережах, мобільних додатках, за допомогою електронної пошти тощо, – йдеться у листі.

Крім того, варто розглянути можливість проведення онлайн-занять з дітьми за допомогою дистанційних технологій в режимі реального часу або надсилати їх запис батькам вихованців чи розміщувати на вебсайті закладу освіти.

Діяльність закладу дошкільної освіти регламентується планом роботи, який складається, як правило, на навчальний рік (з 1 вересня до 31 травня) та оздоровчий період (з 1 червня до 31 серпня).

Якщо у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року продовжуватись не буде.   

Також необхідно утриматися від масових заходів, пов’язаних із закінченням навчального року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com