Росія готує підступний план по Україні – генерал СБУ | Дніро News

Росія готує підступний план по Україні – генерал СБУ

Віктор Кононенко, генерал-лейтенант Служби безпеки України, переконаний в тому, що країна-агресор Російська Федерація вже почала підготовку до нової хвилі збройній агресії стосовно України.

Існують всі підстави вважати, що країна-агресор Російська Федерація розпочала підготовку до активізації збройній агресії стосовно української держави. Він розповів більш детально про це на власній сторінці в соціальній мережі Facebook. Депутат Київської міської ради Кононенко зазначає, що Москва зовсім і не має наміру припиняти власні агресивні дії відносно України. На його думку, метою Кремля є повернення України під контроль РФ. Генерал відзначає в своєму пості: «Війна не закінчувалася. Просто сьогодні вона ведеться не бойовими методами ».

Він також попередив, що ситуація в недалекому майбутньому може сильно змінитися. Цитата з поста Кононенко в соціальній мережі виглядає так: «Відбувається активний наступ на політичному та інформаційному напрямках. Йде підготовка до можливої ​​збройної агресії. Безлад на кшталт кримського або донбаського організовуватимуть конкретні люди і організації з українською реєстрацією».


Від GiraffВід Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com