Російські силовики затримали судно з українцями в Азовському морі – Дніро News

Російські силовики затримали судно з українцями в Азовському морі

У західній частині Азовського моря російські силовики затримали маломірне судно з 4 громадянами України на борту. Команду корабля затримали на 48 годин до з’ясування обставин.

Українці не мали при собі документів, які посвідчують особу.

За даними співробітників “прикордонного управління ФСБ РФ по Криму”, капітан судна не виконав законну вимогу прикордонного наряду про зупинку і спробував сховатися.

Що силовики знайшли на борту корабля

У ході огляду корабля російські силовики виявили понад 290 примірників камбали-калкан, а також незаконне знаряддя лову. При цьому суднові, реєстраційні документи, в тому числі на право видобутку (вилов) водних біологічних ресурсів, у затриманих були відсутні.

Де затримані українці зараз

Судно вийшло в Азовське море з села Райнівка в Запорізькій області України. Зараз судно і рибалки доставлені в порт Керчі для з’ясування обставин.

Згодом капітан судна визнав факт незаконного вилову камбали-калкана і заявляв, що “співробітники прикордонслужби ФСБ РФ не чинили на нього психологічного тиску”.

Україна готується до нового обміну полоненими з Росією та складає списки утримуваних. Їх обговорюють на засіданнях ТКГ у Мінську. Проте через те, що списки є доволі довгими, їх будуть розбивати на кілька частин і обмінів може бути кілька.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com