Російського репера Басту помітили в Києві після відвідин Криму: "СБУ, ви як там?" - Дніро News

Російського репера Басту помітили в Києві після відвідин Криму: “СБУ, ви як там?”

Сергій Стерненко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив про те, що зараз, 3 травня 2021 року, в київському ресторані “Мокко” знаходиться Баста, хоча раніше він відвідував окупований Крим.

Він зазначив, що громадянин Російської Федерації Василь Вакуленко знаходиться на Хрещатику. І його впустили в Україну незважаючи на ранні відвідування Криму та участь у заходах, що пропагують окупацію.

“Деталі пізніше”, – додав Сергій Стерненко.

Сергій Стерненко, скріншот: Facebook

“І нехай сидить, він же не з гастролями приїхав. І раз на те пішло, то він завжди був за Україну. Краще б половину ВРУ розігнали, там взагалі рідко хто громадянин країни і раніше теж їздили в Крим”, – пише один з користувачів в коментарях.

Служба безпеки України 31 серпня 2020 року відправила лист до Міністерства культури та інформаційної політики щодо зняття заборони в’їзду на територію України та виключення з переліку осіб, які загрожують нацбезпеці громадянина РФ Вакуленка (Басти).

Сама процедура здійснюється автоматично, а Мінкульт лише публікує і оновлює даний список, який існує на підставі звернення СБУ, РНБО та Нацради з питань телебачення і радіомовлення.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com