СБУ переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України - Дніро News

СБУ переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України

Служба безпеки України переведена у режим підвищеної готовності в усіх областях України, не тільки в прикордонних. У більшості областей СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання.

Про це повідомив спікер СБУ Артем Дехтяренко.

“Співробітники СБУ у всіх областях, а не тільки у прикордонних, переведені у режим підвищеної готовності. Посилено контррозвідувальну та оперативно-розшукову складові діяльності Служби”, – розповів речник спецслужби.

Він додав, що у більшості областей країни СБУ уже проводить чи невдовзі проводитиме масштабні антитерористичні навчання.

Напередодні, 19 квітня, СБУ заявила, що проведе масштабні багатоетапні антитерористичні навчання в більшості областей України. У зв’язку з цим у деяких районах можуть запроваджуватися обмеження.

У навчаннях братимуть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, прикордонної служби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій по захисту стратегічно важливих об’єктів і кордонів держави. Метою проведення заходів є вдосконалення міжвідомчої взаємодії щодо протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com