Шахраї пропонують українцям підроблені ПЛР-тести: Ляшко зробив заяву - Дніро News

Шахраї пропонують українцям підроблені ПЛР-тести: Ляшко зробив заяву

Заступник міністра охорони здоров’я головний санітарний лікар України Віктор Ляшко нагадав, що підробка довідок про проходження тесту на коронавірус – кримінальний злочин.

Про це чиновник написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“З початку епідемії коронавірусу, на жаль, активізувалися різного роду шахраї, які пропонують за певну суму фальшивий ПЛР-тест для виїзду за кордон з печаткою державної лабораторії. За фактом підробки документів правоохоронці відкрили вже не одне кримінальне провадження”, – заявив Ляшко.

Головний санлікар країни також закликав українців не користуватися послугами сумнівних осіб і не створювати їм попиту на злочинну діяльність.

“Якщо вам відомі факти таких правопорушень, будь ласка, повідомляйте про це поліцію. До лабораторної діагностики на covid-19 на сьогодні залучено близько 490 лабораторій всіх форм власності, з них близько 140 проводять лабораторну діагностику на виявлення вірусу SARS-CoV-2 молекулярно-генетичним методом”, – уточнив він.

За словами Ляшка, між Міністерством охорони здоров’я України та Національним агентством з акредитації України було підписано угоду про співпрацю у сфері акредитації системі охорони здоров’я.

В результаті було акредитовано лабораторії, які можуть видавати результати ПЛР-тестів відповідно до затверджених міжнародних стандартів.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com