Що буде з субсидіями при зростанні “комуналки” – Дніро News

Що буде з субсидіями при зростанні “комуналки”

За словами міністерки соціальної політики України Марини Лазебної, механізм нарахування субсидій стабільно працюватиме при будь-якому перебігу опалювального сезону. Підтримку від держави мають отримати всі, хто її потребує.

Під час пресконференції в «Укрінформі» Лазебна заявила, що у держбюджеті закладено 35,2 мільярда гривень на виплату субсидій. Всі заявки на їх отримання від органів соціального захисту фінансуються Міністерством соціальної політики.

Крім того, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який передбачає збільшення фінансування іще на 12 мільярдів гривень.

Лазебна запевнила, що у випадку зростання вартості комунальних тарифів розмір субсидій буде збільшуватись автоматично, без надання додаткових документів. У тому випадку, якщо раніше людина не отримувала субсидії, але внаслідок зростання тарифів вони стали їй потрібні, вона має зробити відповідне звернення.

Згідно із законодавчими нормами, субсидію призначать через місяць після цього. А для тих областей, які потраплять у «червону» карантинну зону, норми споживання основних комунальних послуг під час розрахунку субсидій будуть збільшені на 50%.

За інформацією посадовиці, минулого опалювального сезону субсидію на оплату житлово-комунальних послуг було надано приблизно трьом мільйонам домогосподарств. Станом на вересень поточного року житлову субсидію було призначено майже 2,5 мільйонам домогосподарств, автоматично — майже 2 мільйонам. Наразі процес призначення пільг триває.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com