Штраф за “євробляхи” не на ходу – Дніро News

Штраф за “євробляхи” не на ходу

Українцям, які ввезли в країну “євробляхи”, доведеться платити за авто, навіть якщо вони не на ходу. Для цього машину доведеться доставити на розмитнення на евакуаторі.

Про це розповів юрист Іван Казачук. “У нас є деякі авто сьогодні, які приїхали на евакуаторі. Тому що в автомобіля є технічні несправності, але людина все ж вирішила його розмитнити, щоб уникнути штрафу в 170 тис. грн”, – відзначає експерт.

Відзначимо, за 2,5 місяці на розмитнення “євроблях” бюджет отримав 1 млрд грн. При цьому кожен українець, який ввіз у країну іноземний автомобіль, зобов’язаний оформити його і перереєструвати. До того моменту він перебуває в режимі транзиту. Якщо переміщатися між областями, законно в режимі транзиту машина може бути 10 днів, а якщо авто ввіз іноземець – до 1 року.

Через відсутність жорсткого контролю в країну ввезли сотні тисяч “євроблях”. Частково йдеться про дешеві автомобілі, від яких позбавляються європейці. В Україну ж потрапляє авто, його кидають, а коли машина ламається, її просто залишають на вулицях.

За словами Казачука, деякі українці привозять у пункти розмитнення авто навіть на евакуаторі. Після цього у власника є законні права для того, щоб машина легально перебувала на території країни. А відремонтувати автомобіль після цього можна буде через якийсь час.

Українцям, які їздять на автомобілях із європейською реєстрацією, для легалізації машин доведеться шукати їхніх реальних власників за кордоном. Так, більшість “євроблях” оформлено на європейські компанії, а їхні реальні власники – українці – їздять із дорученнями.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com