“Слуга народу” підтримує пропозицію Зеленського продовжити роботу в сесійній залі – Дніро News

“Слуга народу” підтримує пропозицію Зеленського продовжити роботу в сесійній залі

Фракція “Слуга народу” підтримала пропозицію президента Володимира Зеленського не відмовлятися від пленарних засідань і продовжити роботу в сесійній залі, написала на своїй сторінці в Facebook заступник голови фракції Євгенія Кравчук.

“Фракція зустрілася з президентом. Говорили відверто і інколи емоційно. У підсумку практично одноголосно погодилися з позицією глави держави. Верховна Рада повинна працювати. Ми не можемо собі дозволити йти на карантин і не працювати в сесійній залі”, – написала Кравчук.

Вона переконана, що максимальну користь державі і українцям парламент зможе принести розглядаючи законопроекти на пленарних засіданнях.

“У такій ситуації народні обранці – якщо вони дійсно народні – не можуть дозволити собі відсиджуватися, ховаючись за процедурами і нормами. Це той самий момент, коли влада повинна показати свою згуртованість і рішучість у боротьбі з глобальним лихом. Це той момент, коли влада повинна працювати з подвоєною енергією. Тому що нас обирали працювати, незважаючи на обставини. Саме тут, у сесійній залі, приймаючи реформаторські закони, ми зможемо бути для виборців максимально корисними”, – додала заступник голови фракції “Слуга народу”.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com