Собачі кліщі атакують людей: названа причина такої поведінки | Дніро News

Собачі кліщі атакують людей: названа причина такої поведінки

Американські дослідники розповіли про нову небезпеку для людини.

Американські вчені попередили, що зміни клімату можуть призвести до того, що собачі кліщі будуть атакувати не тільки домашніх улюбленців, але й людей. А це небезпечно тим, що вони переносять бактерії, які викликають небезпечну лихоманку.

Дослідники провели тести і з’ясували, що коли температура повітря зростає, то кліщі більше воліють кров людей ніж собак. З цього випливає, що собачі кліщі стануть більш агресивними стосовно людей.

При цьому вчені говорять про те, що клімат буде ставати все спекотніше, тому збільшиться кількість укусів собачих кліщів, що призведе до зростання інфекційних захворювань.

“Ми виявили, коли температура повітря підвищилася з 24 до 38 градусів, коричневі собачі кліщі у 2,5 раза частіше воліли людей, ніж тварин”, – розповіла ветеринарний лікар і керівник дослідження Каліфорнійського університету Лора Бакус.

Вчені зазначили, що за останні 20 років різко збільшилася кількість випадків лихоманки і пов’язаних з нею захворювань. Вона піддається лікуванню антибіотиками, якщо виявлена в перший тиждень зараження.

Серед ускладнень від укусів кліщів спостерігається пошкодження судин, запалення серця, легенів і навіть мозку, а також розвивається ниркова недостатність.
Від Giraff


Від NovostimiraВід Mediametrics

Мы в соц. сетях