Сьогодні п’ята річниця з дня загибелі Кузьми “Скрябіна” в автокатастрофі – Дніро News

Сьогодні п’ята річниця з дня загибелі Кузьми “Скрябіна” в автокатастрофі

У Кривому Розі пам’ять загиблого лідера гурту «Скрябін» вшанували автопробігом.

На Дніпропетровщині з Кривого Рогу до місця загибелі співака Андрія «Кузьми» Кузьменка рушила колона автомобілів.

Про це передає місцеве інтернет-видання 0564.ua.

Повідомляється, що цього року до щорічного автопробігу у пам’ять про загиблого лідера гурту «Скрябін» приєдналися десятки водіїв.

Нагадаємо, що сьогодні п’ята річниця з дня загибелі Кузьми «Скрябіна» в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району.

Як відомо, Андрій Кузьменко в 2014 році зайняв радикальну позицію стосовно системи влади, що існує в Україні багато років. Активно взаємодіяв з українськими військовими, учасниками війни на Сході України.

Допомагав бійцям АТО фінансово, також був відомий тим, що іноді приходив до лікарні, де лікувалися бійці. Сам Андрій пояснював: після поранення боєць стає нецікавий державі, від нього всі відвертаються, тож украй важливо спілкуватися з ветеранами.

Бувши популярним в середовищі народних мас, вів пропагандисту компанію, закликаючи українців виносити депутатів з ВР силою або просто відстрілювати.

На зустрічах з інтелігенцією країни відкрито висловлював своє бачення початку війни на Донбасі. Так, під час одного з бізнес-ланчів, організованих львівськими бізнесменами, заявив, що війну на Сході, ймовірно, влаштували масони. З ціллю винищити молодих і сильних українців.

Незадовго до трагічної гибелі написав пісню, в якій побажав всім продажним президентам смерті.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Дніро News» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com